Drugošolci in tretješolci iz Podbrezij na obisku v Krajevni knjižnici Naklo - 23. 1. 2020

Danes smo bili v knjižnici v Naklem. Izvedel sem, da se lahko tam tudi učiš. Najbolj mi je bilo všeč, ko smo brali knjigo z naslovom Medvedkova knjižnica.

Vid

23. 1. 2020 smo šli v knjižnico Naklo. Knjižničarka Helena nam je povedala, da gremo lahko z isto izkaznico v naklansko in kranjsko knjižnico. Ogledali smo si celotno knjižnico. Knjižničarka nam je za konec prebrala še pravljico z naslovom Medvedkova knjižnica.

Tjaš

Danes mi je bilo v knjižnici v Naklem zelo všeč. Ko smo se sprehodili po knjižnici, sem opazil knjigo Pravljično potepanje medveda Lovra po Sloveniji. Sklenil sem, da bom šel popoldne nazaj v knjižnico in si jo izposodil.

Lovro

Danes, 23. 1. 2020, smo šli v knjižnico Naklo. Izvedel sem, da lahko na računalniku izveš, na kateri polici je katera knjiga. Najbolj mi je bilo všeč, ko smo brali knjigo Medvedkova knjižnica.

Tilen