Klin pri klinu - šotor - 17. 2. 2019

V četrtek, 7. 2. 2019, smo mepijevci imeli prav poseben dogodek. Ker se pripravljamo na odpravo, ki jo bomo izvedli 13.4., smo se morali naučiti tudi, kako postaviti šotore, v katerih bomo kasneje spali. Zato smo se jih odločili postaviti kar na zelenici pred šolo. Prva dva šotora smo postavili v desetih minutah, z drugim pa smo imeli nekoliko več težav, a s skupnimi močmi nam je hitro uspelo. Na koncu smo bili vsi zadovoljni z našim delom in smo za nekaj minut počili v šotorih, nato pa jih spet pospravili. Ta izkušnja nam bo pomagala pri odpravi, kjer bomo mogli v šotorih prespati eno noč. Pri tem dogodku smo tudi ugotovili, da je postavljanje šotorov lahko precej zabavno in tudi poučno. Zdaj se vsi še bolj veselimo odprave, ki se hitro bliža.

Nina Drinovec, 9. b