4. a in 4. b v Krajevni knjižnici Naklo - 10. 10. 2019

4. a v knjižnici

Učiteljica Jana Ovsenik nam je napovedala, da bomo v sredo, 9. 10. 2019, obiskali knjižnico v Naklem. Bili smo zelo veseli.

Šli smo v knjižnico in slekli jakne. Knjižničarka nam je pokazala, kako lahko pogledamo, če je v tej ali v kakšni drugi knjižnici knjiga, ki si jo hočeš izposoditi. Povedala je tudi, da bo glavna tema, kako so včasih živeli v Rimu. Poiskali smo knjige, arheologinja pa nam je preko televizije pokazala vse o Rimu. Malo smo poslušali, malo pa gledali knjige.

Na koncu smo se oblekli, se poslovili in odšli v razred, kjer nam je

učiteljica razdelila kazalke in zgibanke.

Žiga Korenčan, 4. a

4. b v knjižnici

V sredo, 9. 10. 2019, smo se učenci 4. b razreda peš odpravili v knjižnico Naklo. Tja smo šli zato, da bi se naučili kaj novega.

Ko smo prišli, smo slekli bunde. Knjižničarka nam je pokazala računalniške aplikacije in bralnik. Potem smo se učili o Rimljanih. Naučili smo se rimske številke, ter si ogledali mnogo slik o življenju Rimljanov. Čas je hitro minil. Morali smo se posloviti in vrniti v šolo.

Bilo je super. Upam, da še kdaj obiščemo knjižnico.

Eva Jošt, 4.b