Še proslava in ... hop v novoletne počitnice - 26. 12. 2019

V torek, 24. 12., smo v telovadnici šole imeli kulturno prireditev, ki je bila namenjena prihajajočim božičnim praznikom in dnevu samostojnosti in enotnosti.
To bo po božiču že drugi dela prost dan in državni praznik, ki se ga spominjamo po plebiscitu, na katerem smo Slovenci izglasovali, da želimo postati samostojna in neodvisna država.
Na prireditvi so nastopili otroški in mladinski pevski zbor Osnovne šole Naklo, kotalkarska mojstrica Julija, Ana Pikelj in Suzi Rutar sta zaigrali mamo in hčer, ki se skupaj učita o plebiscitu, gledališki klub pa enodejanko o Valentinu Vodniku, čigar 200-letnico smrti smo obeleževali letošnje leto.

Želimo vam lepe praznične dneve, vesel skok v novo leto, v novem letu pa vse najboljše in najlepše.

Nejc Purgar, 8. a
Foto: Ana Vidic, 8. a