Znak šolske skupnosti - 31. 1. 2020

V mesecu januarju je potekal natečaj za znak šolske skupnosti osnovne šole Naklo.

Zbrali so 30 predlogov, ki jih je pregledala komisija in izbrala enega.

Avtorji so predstavili znak takole:

»Logotip je preprost, ima pa velik pomen.

KLICAJ v logotipu označuje učence v šolski skupnosti, saj je naša naloga, da šolo opozarjamo o pomanjkljivostih in možnih izboljšavah.

LEGO KOCKE predstavljajo posameznike, ki tvorijo šolsko skupnost. Velika skupnost  lahko najde veliko možnih izboljšav. Lego kock predstavljajo neskončnost, saj se šolski skupnosti lahko pridružijo novi člani.

RAZLIČNE BARVE KOCK ponazarjajo različnost med ljudi, po načinu razmišljanja in zunanjosti. Ne glede na različnost lahko ustvarimo krasno šolsko skupnost.«

Avtorji izbranega znaka so Krištof Koštrun 7. a, Erazem Šluga 7. b in Oskar Šluga 9. b. Fantje prejmejo za nagrado kino vstopnice. Pohvala gre prav vsem učencem, ki so prispevali svoje predloge za znak šolske skupnosti.

Čestitke!

Šolska skupnost