Pustno rajanje - 25. 2. 2020

Na pustni torek so nas v šoli obiskale pustne šeme, majhne in velike. Letos res niso imele pretiranega dela s preganjanjem zime, so pa poskrbele za veselo pustno rajanje v šolski telovadnici.

Med glavnim odmorom so se nam v mimohodu in s plesom predstavile pustne šeme s predmetne stopnje. "Pustna" komisija je opazovala izvirnost, ustvarjalnost in predstavitev mask. Na koncu so bile nagrajene najbolj domiselne posamezne maske: čajna vrečka, kip svobode, od gosenice do metulja, avatar, pečen krompirček in skupinska maska plavalci s točko "Mi gremo pa na morje".

Nato so telovadnico zavzele mlajše pustne šeme: čarovnice, indijanci, kavbojci, Pike Nogavičke v spremstvu policistov, klovni, pirati, robotki, živali vseh vrst, cvetlice ... Res pisani svet mask. In tudi tokrat je imela pustna komisija težko nalogo. Najbolj so jih prepričali bonbonček, strašilo, pralni stroj, zombi, volkodlak, sveče in karti.

Bilo je veselo in razigrano, kot se za pustno rajanje spodobi.