Zbiralna akcija papirja - 5. 6. 2020

V sredo, 3. 6. 2020, smo izpeljali zbiralno akcijo odpadnega papirja. Akcija je bila zelo uspešna, saj smo zbrali skoraj 2,5 toni več papirja kot v jeseni.

Na podružnični šoli v Podbrezjah so učenci zbrali 9480 kg papirja, v Dupljah okroglih 13.000 kg papirja ter v Naklem 34.260 kg papirja. Skupaj smo zbrali torej 56.740 kg odpadnega papirja.

Posamezni nagrajenci so zaenkrat še skrivnost. Zmagovalci pa smo vsi, ki smo pridno zbirali odpadni papir in pomagali pri raztovarjanju le tega.

Dežurni učenci 9. b razreda so se s svojim delom zelo dobro izkazali. Dokazali so, da je v slogi moč, saj je akcija lepo potekala, okolica pa ostala čista.

Pri zbiralni akciji sta nam bila v veliko pomoč tudi naš hišnik Lovro ter v Dupljah gasilec Andrej Kuhar.

Prav vsem hvala in čestitke za uspešno akcijo zbiranja papirja in vas vabim, da pridno zbirate papir še naprej. V jeseni nas čaka že nova akcija.

Mentorica šolske skupnosti

Maruša Jazbec Colja