Kultura

Neuradni rezultati šolskega tekmovanja za Cankarjevo priznanje (6.-9. razred) - 20. 4. 2021

Znani so rezultati šolskega tekmovanja za Cankarjevo priznanje za učence 6.-9. razreda. Ti so zaenkrat še neuradni, zato so možne še kakšne spremembe v številu prejemnikov priznanj in številu tekmovalcev za državno tekmovanje.

V 6. razredu so bronasto priznanje dosegle: Tilka Hutter, Karolina Jere, Zala Uranič, Maša Kavčič, Taja Ovsenik Eržen in Klara Uranič.

V 7. razredu so bronasto priznanje dosegle: Julija Plut, Julija Jelenc, Julija Jošt, Nika Likar in Suzana Rutar.

V 8. razredu so bronasto priznanje dosegli: Sara Arh Husanović, Tina Meglič, Ivana Vita Kokalj, Nina Antolič, Eva Jere, Ajda Navršnik, Luka Podakar, Sara Frelih, Eva Zupin Muzik.

V 9. razredu so bronasto priznanje dosegli: Ana Pikelj, Katarina Poklukar, Nejc Purgar, Eva Celec, Mojca Marčun, Neja Krže, Štefan Jošt, Urban Vovk in Julija Lunar.

Prvih pet navedenih učencev 8. in 9. razreda se bo 22. maja udeležilo državnega tekmovanja.

Pohvale vsem tekmovalcem za udeležbo na pripravah na tekmovanje, prejemnikom priznanj pa iskrene čestitke.