Zbiralna akcija papirja nagrajuje - 25. 5. 2021

Vsak trud mora biti poplačan. Tako je tudi pri zbiralni akciji papirja.
S predstavniki šolske skupnosti smo v začetku leta oblikovali kriterije, po katerih nagrajujemo najboljše zbiratelje odpadnega papirja.
Ker nam je koronavirus jeseni malo prekrižal načrte, smo nagrade za jesensko in spomladansko zbiralno akcijo razdelili sedaj.
Praktično darilo je prejelo po 5 najboljših zbirateljev na razredni stopnji in predmetni stopnji ter najboljši zbiratelj na podružničnih šolah v Dupljah in Podbrezjah. Prav tako je prejel nagrado po en razred na razredni stopnji ter na predmetni stopnji, ki je zbral največ papirja. Posebno nagrado pa je prejel še absolutni zmagovalec med posamezniki in razredi.
Letošnji zmagovalec med učenci je zbral 972 kg papirja, najboljši razred pa skoraj 3,5 tone, kar pomeni v povprečju 156 kg na učenca.
Nagrade so bile razdeljene lepo po celi vertikali, kar pomeni, da vsi učenci pridno zbirajo odpadni papir. Na ta način otroke že od malega navajamo na skrb in varovanje našega okolja.
Pohvala in čestitke vsem učencem in staršem, ki pomagate pri prevozu in raztovarjanju papirja.
Ohranimo to lepo tradicijo zbiranja odpadnega papirja na OŠ Naklo.

Šolska skupnost OŠ Naklo