Gostje so pomagali odeti šolo v praznično okrasje - 17. 11. 2018

Petek, 16. 11. 2018, je bil na naši šoli prav poseben dan, v katerem so se prepletli slovenski tradicionalni zajtrk, priprava novoletne dekoracije ter druženje z gosti iz Centra Korak, OŠ Helene Puhar in Varstveno-delovnega centra.

Vsak oddelek je medse sprejel tri goste različnih starosti. Najprej smo se v razredu drug drugemu predstavili, potem pa smo skupaj pojedli zajtrk. Nato je vsak oddelek za svoje goste pripravil krajši družabni ali kulturni program, nekaj učencev iz vsakega razreda pa je gostom predstavilo šolo.

Skupaj smo se nato lotili izdelave okraskov za šolo, tako da je od danes naša šola že odeta v praznično okraske.

Sledila je še sklepna prireditev v telovadnici šole, ki sta jo vodila Špela Štrukelj in Žiga Kordež. Ravnatelj je gostom takrat še uradno izrekel dobrodošlico, vsi pa smo navdušeno zaploskali še pesniškim in plesnim prispevkom Eve Pirnat ter tekaškim dosežkom Željka Najdka.

Upamo, da se z novimi prijatelji srečamo še kdaj.

Jaka Kuhar in Manca Fajdiga, 7. b