Kultura

Dan povezanosti: 100 razlogov, zaradi katerih rad obiskujem OŠ Naklo - 14. 2. 2019

V četrtek, 14.2., smo imeli učenci Osnovne šole Naklo v telovadnici dan povezanosti z naslovom 100 razlogov, zaradi katerih rad obiskujem OŠ Naklo. Za udeležbo na dnevu povezanosti smo morali učenci upoštevati tri pravila. Obleči smo morali nekaj rdečega ali si nadeti rdeč modni dodatek. Iz papirja smo morali izrezati srček, na katerega smo napisali razloge, zaradi katerih radi obiskujemo OŠ Naklo. Za nagrado pa so nam učiteljice organizirale različne igre, v katerih smo učenci zelo uživali. Tekmovali smo v metu zamaškov v škatlo, ristancu in metu mošnjičkov na določeno polje tarče. Dobili smo tudi list, na katerem smo morali poiskati valentinove simbole.

Miha Ivanc, 7. c

Foto: Miha Ivanc, 7. c in Živa Rakovec, 7. a