Dobili zmagovalca natečaja za ureditev atrija - 28. 5. 2019

Na šolski natečaj za lepši atrij je prišlo 6 idejnih rešitev. Komisija v sestavi Barbara Vevar, Dimitrij Banda in mag. Tatjana Lotrič Komac se je odločila, da bo poleg glavne nagrade podelila še eno manjšo nagrado za idejno rešitev. Prepričani smo, da bomo z nagrajeno idejno rešitvijo polepšali atrij.

Drugo nagrado za izdelano maketo in preprosto in razumljivo razlago svoje ideje prejme Andraž Novinec iz 4. a.

Glavno nagrado prejme idejna rešitev Maše Lavrič Jokić iz 9. b.

Obrazložitev: Avtorica je upoštevala zahtevane kriterije in usmeritve iz natečaja, izkoristila je predviden prostor za različne prostočasne dejavnosti, prilagojene različnim starostnim skupinam. Smiselno je izkoristila je že dane možnosti prostora  in prostor  popestrila z barvno raznolikostjo in okrasnim rastlinjem. Umestila je tudi logo Osnovne šole Naklo.

Mašin predlog si lahko pogledate v priponki.