Tekmovanja

Male sive celice - na snemanju oddaje - 16. 10. 2019

V sredo, 16. 10. 2019, so se naši tekmovalci kviza Male sive celice Krištof, Mark in Maja s podporo 30 navijačev udeležili snemanja kviza Male sive celice na RTV Slovenija. Snemanje oddaje je bilo v družbi voditelja Nika Škrleca in celotne televizijske ekipe zelo zanimivo in zabavno. Naši izvrstni tekmovalci  so se pomerili z izvrstno ekipo OŠ narodnega heroja Maksa Pečarja iz Ljubljane. Dvoboj je bil izjemno napet, tako da se vam oddajo res splača pogledati v soboto, 2. 11. 2019 ob 9. 20 na TV SLO1. Zaupamo vam lahko, da sta obe ekipi presegli dosedanji rekord oddaj po številu točk, v sami oddaji pa boste izvedeli, katera ekipa jih je dosegla več.

Opozoriti pa vas moramo tudi na današnji (sreda, 16. 10.)  prispevek v TV dnevniku na TV SLO1, kjer bodo prav iz snemanja oddaje z našo šolo poročali o 25 letnici oddaje Male sive celice. Prav tako so danes posneli prispevek za oddajo Infodrom, ki bo na sporedu v petek, 18. 10.  ob 18. uri, prav tako na TV SLO1.

Dimitrij Banda

mentor