Tekmovanja

Naravoslovno tekmovanje Kresnička - 14. 2. 2019

V sredo, 6. februarja 2019, je potekalo šolsko tekmovanje v znanju naravoslovja Kresnička. Tekmovalo je 141 učencev od 1. do 7. razreda.

Priznanja prejmejo:

1. razred: Jerca Hutter (1. b), Ajda Rapić (1. p), Lenart Hajdinjak (1. p), Tia Korenčan Tekavec (1. a), Tai Pavlič (1. a), Jerca Kobe (1. p) in Vesna Kosem (1. d)

2. razred: Ema Stanković (2. p), Eva Jeraj (2. d), Neža Fajdiga (2. d), Anže Hvasti (2. d), Živa Starič (2. d), Jure Koselj Brejc (2. d), Maja Legat (2. a), Ema Mihelič (2. p), Jakob Ovsenek (2. d), Lovro Škrjanc (2. d)

3. razred: Luka Atanasov (3. b), Oskar Šavs (3. d), Nika Klančar (3. p), Žiga Ovsenek (3. d), Tevž Teran (3. d), Eva Vrtač (3. d), Lara Drinovec (3. p), Zara Ćulibrk (3. a), Neža Zupan (3. d)

4. razred: Taja Ovsenik Eržen (4. a), Anej Celec (4. a), Maša Kavčič(4. a), Valentin Korenčan (4. a), Andrej Oman (4. b), Manca Širca (4. a), Lucija Izabela Šolar (4. a), Nika Kuhar (4. a), Ana Stevanović (4. b)

5. razred: Urban Šparovec (5. d), Eva Eržen (5. b), Ula Julija Leskovšek (5. b), Nina Leben (5. d), Pia Drinovec (5. p), Julija Jošt (5. b)

6. razred: Ajda Navršnik (6. b), Nina Antolič (6. b), Matevž Jošt (6. a), Lenka Konjar (6. a), Krištof Koštrun (6. a)

7. razred: Mojca Marčun (7. b), Štefan Jošt (7. c), Aljaž Šparovec (7. c), Anže Konjar (7. c), Julija Lunar (7. a), Živa Rakovec (7. a), Jakob Markovič (7. b), Ana Pikelj (7. b), Edvin Tirović (7. a)

Vsem prejemnikom priznanj iskreno čestitamo.

Mentorice