Spletni slovar PONS
  Zgodilo se je

Tekmovanja

Nastopi gimnastičark - 16. 4. 2019

Tekmovalno sezono so gimnastičarke nadaljevale z 2. prvenstveno tekmo, ki je bila v nedeljo, 7. aprila v Mariboru. Pri ''mlajših deklicah'' se je borilo  18 ekip, kjer so Eva Jošt, Zala Škrjanc, Loti Gantar in Veronika Žepič dosegle 14. mesto.

Tisa P. Marinšek in Žana Lunar sta s svojo ekipo v kategoriji ''deklice'' osvojili  odlično 2. mesto. V tej kategoriji je bilo kar 18 ekip.

Pri kadetinjah je tekmovala Ela Zupin in z ekipo dosegla 9. mesto.

Po poškodbi Mance Lunar pa so se mladinke vrnile na tepih. V kategoriji ''mladink'' sta v vaji brez rekvizita stopili na najvišjo stopničko Manca Lunar in Katja Jošt. V vaji z obroči pa sta dosegli 5. mesto.

Dekleta v maju nas čaka MT v Pulju, državno prvenstvo v Murski Soboti, v juniju pa še nekaj mednarodnih turnirjev ter zaključni nastopi.