učenci

projekti
  kotički učiteljev

Zaključno srečanje

V četrtek, 14.1. 2010, smo se ob 6.40 z avtobusom odpravili v Gradec na zaključno srečanje projekta Crossing Borders. Med potjo smo se ustavili še pri dveh gimnazijah in sicer pri Gimnaziji Slovenske Konjice in pri Ekonomski gimnaziji v Mariboru, kjer smo pobrali še nekaj učencev, ki so sodelovali pri tem projektu. Po dolgi vožnji smo prispeli v šolo v Gradcu, kjer smo najprej predstavili kako je projekt potekal na naši šoli, nato pa smo se po pogovoru odpravili v sosednji razred, kjer smo prisluhnili krajevni glasbeni skupini. Po glasbeni točki smo dobili certifikat od sodelovanju pri projektu. Nato smo odšli v restavracijo na kosilo. Ko smo pojedli, smo se odpravili na ogled Gradca. Po kratkem ogledu smo šli nazaj v šolo, se poslovili od prijateljev in se napotili domov. Pred OŠ Naklo smo prispeli okrog 20. ure.

Napisala: Jaka Gubanc in Andrej Novinec
Fotografije: Jaka Gubanc