učenci

projekti
  kotički učiteljev

Učenje učenja 5 - Ogled glavnega mesta in nogometne tekme

Odpravili smo se v Ljubljano. Kljub dežju smo se peš odpravili do ŠRC Stožice. Med potjo smo se učili, kako se pešec obnaša v velikem mestu, kupili smo si Urbano ter se ustavili na Pedagoški fakulteti. Tam nam je učiteljica Teja razkazala delavnice za tehnični pouk, opazovali smo živali v akvarijih oddelka za biologijo ter se okrepčali v jedilnici Pedagoške fakultete. Sledilo je najpomembnejše: ogled vrhunske športne prireditve. Zmago na finalni tekmi na EURO U17 je po enajstmetrovkah slavila Nizozemska.
Tako kot je bil razburljiv zaključek tekme, je bil tudi razburljiv zaključek našega potepanja po Ljubljani, saj smo dobesedno tekli na železniško postajo. Na poti domov smo se vsi strinjali, da nam je uspelo POPESTRITI ŠOLO.

Marjanca Komar