učenci

projekti
  kotički učiteljev

Lov 9. b za zakladom

Le nekaj dni pred koncem šolskega leta, in sicer v petek, 10. 6. 2016, so učenci 9. b postali ujetniki OŠ Naklo. Da bi se uspešno rešili iz šole in uživali počitnice ter šolanje nadaljevali v srednji šoli, so se morali uspešno rešiti iz šole, kar ni bila preprosta naloga. Da bi odklenili svoja vrata v svet, so morali najti zaklad – skrito kodo, še prej pa rešiti pet sklopov nalog tako z naravoslovnega kot družboslovnega področja. Z reševanjem so imeli sicer obilo delo in potrebovali kak namig, a se vmes neizmerno zabavali in uživali v raziskovanju.

Lov za zakladom je bil del nagrade, ki so jo prejeli, ko so oblikovali zmagovalno geslo v povezavi s čustvi: Čustva obvladaj, z drugimi jih skladaj.

Devetošolcem želimo uspešno pot v svet!