učenci

projekti
  kotički učiteljev

Vabilo na mednarodno konferenco, Brdo, 19. 4. 2017

Mednarodna konferenca “Jaz zmorem, ti zmoreš, midva zmoreva več”

Kako preseči klasični “papirnati” vzgojni načrt in ga pripraviti tako, da bo deloval v praksi?

Kdaj je vzgojni načrt skupna vizija in način dela tako učiteljev, učencev in staršev?

Odgovore na vprašanji bomo skupaj s predavatelji, uveljavljenima strokovnjakoma Rankom Rajovićem in Jasno Solarovič, ter izkušnjami iz mednarodnega projekta Erasmus+: “Jaz zmorem, ti zmoreš, midva zmoreva več” iskali na mednarodni konferenci na Brdu pri Kranju, v sredo, 19. 4. 2017.

Način vzgojnega delovanja, ki smo ga na Osnovni šoli Naklo, Zavodu za gluhe in naglušne Ljubljana, osnovni šoli iz Italije, logopedski šoli iz Litve ter na šoli za otroke z avtizmom iz Turčije razvijali v dveh letih in preskušali v praksi, dokazuje, da lahko osmišljen in delujoč vzgojni načrt oziroma preventivni program prinese veliko pozitivnih sprememb, tako za otroke kot učitelje.

Poleg predavanj smo pripravili tudi delavnice, predstavili vam bomo tudi naš model (vzorec) vzgojnega delovanja in zbornik primerov dobre rabe.

Program konference si lahko ogledate v priponki.

Konferenca je brezplačna, možno je brezplačno parkiranje.

Priloge

Priloga 1