učenci

kotički učiteljev
  Zaključeni projekti
  iEARN Learning Circles »Places and Perspectives«

iEARN Learning Circles »Places and Perspectives«iEARN Learning Circles je mednarodni projekt v sklopu iEARN (International Education and Research Network), ki poteka v obliki učnih krogov.

Učni krogi trajajo 12–16 tednov in vsak teden dobijo udeleženci nalogo, ki jo morajo rešiti. V projektu ponavadi sodeluje okrog 12 šol s celega sveta, ki si med seboj zastavljajo vprašanja, iz katerih se potem učenci naučijo o vrstnikih in njihovem življenju.

V šolskem letu 2011/12 so pri angleščini učenci 8. razreda, ki jih je učila učiteljica mag. Vera Stoilov Spasova, sodelovali v projektu iEARN Learning Circles »Places and Perspectives«. Končne izdelke učnih krogov si lahko ogledate pod “Places and perspectives: Middle school” na tej povezavi: http://www.iearn.org/circles/2011session2/index.htm