učenci

kotički učiteljev
  Zaključeni projekti
  My hero project - 2012/13

Myhero.com je spletna stran, na kateri ljudje (večinoma otroci) s celega sveta predstavljajo svoje junake in idole. My hero project je vključen v mednarodne projekte v sklopu iEARN (International Education and Research Network).

V šolskem letu 2012/13 so učenci 9. razreda angleščine pod vodstvom učiteljice mag. Vere Stoilov Spasove sodelovali v mednarodnih učnih krogih z naslovom iEARN Learning Circles »My hero«. V sklopu projekta je vsak učenec izdelal spletno stran svojega junaka oz. idola. V učnih krogih so sodelovali učenci šestih držav, a so svoje izdelke objavile le tri šole.

Končni izdelek celotnega projekta, kot tudi izdelke naših učencev, si lahko ogledate na tej povezavi: http://www.myhero.com/go/organizer/view3.asp?pageid=1577.