učenci

kotički učiteljev
  Zaključeni projekti
  Assessment of Transversal Skills 2020

V mednarodni projekt ATS 2020  (Assessment of Transversal Skills 2020) je po vsej Evropi vključenih 17 ustanov iz 11 držav; naša šola pa skupaj še z izbranimi 26 osnovnimi in srednjimi šolami po Sloveniji sodeluje z Zavodom za šolstvo, Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport, Državnim izpitnim centrom in Pedagoškim inštitutom.

Projekt ATS 2020 predstavlja vsebinsko nadaljevanje dveletnega mednarodnega projekta EUfolio, v katerega smo bili na šoli že vključeni v preteklih dveh letih, zato smo se z veseljem odzvali povabilu k sodelovanju v novem projektu. Namen projekta je uriti digitalne, sodelovalne, komunikacijske, samouravnalne in druge veščine pri učencih 8. razredov, kar bo prispevalo h kakovostnejšemu spoznavanju in učenju. Osmošolci bodo urili veščine z učiteljicami Tino Žagar Pernar, Marušo Jazbec Colja, Špelo Knez, Špelo Eržen in mag. Tatjano Lotrič Komac.